Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje...
(CZYTAJ)
° Pola obowiązkowe

Balustrady szklane – trwałe i estetyczne zabezpieczenie schodów i tarasów.

4 grudnia 2017

Balustrady szklane to rozwiązanie zyskujące coraz większą popularność. Nadają się świetnie jako praktyczny element wystroju zarówno miejsc użyteczności publicznej – biur, hoteli, czy restauracji – jak i mieszkań. Ponadto są elementami niezwykle trwałymi oraz łatwym w utrzymaniu czystości. Nowoczesne sposoby obróbki szkła pozwalają dostosować ich kształt oraz ozdobić zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami każdego klienta.

Estetyczne balustrady do wnętrz i na zewnątrz

Balustrady ze szkła świetnie sprawdzają się jako elementy wystroju wnętrz oraz mogą być śmiało instalowane na zewnątrz. Balustrada szklana jako elementy zewnętrzne doskonale nadają się między innymi do instalacji na tarasach i balkonach w blokach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Znajdą zastosowanie również w biurach, halach sportowych, na dworcach, czy w galeriach handlowych. Transparentność szkła pozwala na tworzenie przestrzeni bardziej otwartych. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do światła dziennego idealnie uwypuklają piękno architektury, niezależnie od jej stylu. Szklane balustrady są również świetnym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz. Idealnie korespondują ze stopniami drewnianymi, metalowymi, betonowymi, czy z pokrytymi terakotą.

Trwałość i bezpieczeństwo

Szklane balustrady nie tylko podnoszą estetykę przestrzeni, w której są zamontowane, ale przede wszystkim pełnią funkcję użytkową. Wykorzystane do ich produkcji hartowane szkło i metalowe uchwyty zapewniają wysokiej klasy bezpieczeństwo, osobom je użytkującym. Ponadto szkło hartowane odznacza się dużą odpornością uszkodzenia. Szyby mogą być dodatkowo laminowane, dzięki czemu nawet w przypadku stłuczenia, jej kawałki pozostając na folii, minimalizują ryzyko skaleczenia. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie, laminaty jednokolorowe oraz nadrukowaną dowolną grafiką. Oferowane przez Republikę Szkła balustrady szklane dostępne w dwóch wersjach – z elementami aluminiowymi oraz ze stali nierdzewnej. Balustrady idealnie komponują się z dostępnymi również w naszym asortymencie drzwiami szklanymi oraz ścianami.