Połączenie czystej formy z wyjątkową funkcjonalnością wymaga od nas doświadczenia i innowacyjnego nastawienia. Tylko taka kombinacja daje gwarancję stylistyki wnętrza na najwyższym poziomie. Każdego dnia pracujemy na ten efekt.

Kompleksowe realizacje

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i montażu zabudowy szklanej dla przestrzeni mieszkalnych, biurowych i komercyjnych. Realizujemy wykończenia wnętrz szkłem od opracowania koncepcji i pełnej logistyki do montażu. Współpracujemy z wymagającymi klientami indywidualnymi, którym zależy na dopełnieniu wyjątkowych wnętrz szkłem oprawionym eleganckimi okuciami, pasującymi zarówno do nowoczesnych przestrzeni, jak i klasycznych aranżacji.

Indywidualne projekty

Realizujemy indywidualnie dopasowywane do każdego zamówienia szklane drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwne, szklane ściany, kabiny prysznicowe, balustrady, daszki i okładziny ścienne. Pomagamy w kształtowaniu wizji i opracowujemy najlepsze rozwiązania dla danej przestrzeni i aranżacji w oparciu o rozpoznanie potrzeb, zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Współpraca partnerska

Współpracujemy ze znaczącymi biurami architektonicznymi oraz młodymi i zdolnymi architektami. Już na wczesnym etapie planowania zapewniamy szybkie wsparcie w zakresie wiedzy i znajomości dostępnych rozwiązań. Gwarantujemy pełną logistykę, bezpieczny montaż i wykończenie detali. Realizujemy niestandardowe rozwiązania współpracujemy przy dużych i kompleksowych projektach.
Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…