Balustrady szklane

Szklane balustrady są świetnym wykończeniem domu nadając wnętrzu nowoczesny efekt. Hartowane szkło i uchwyty stworzone z myślą o zastosowaniu przy montażu balustrad zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.
Głównym zadaniem balustrad ze szkła jest zapewnienie bezpieczeństwa, jednakże jest to również element, który może stanowić dekorację wnętrza. Dotychczas najpopularniejszymi rozwiązaniami były barierki drewniane i metalowe, jednakże coraz chętniej stosuje się również barierki wykonane ze szkła hartowanego laminowanego, które dzięki zastosowaniu specjalnej folii są równie trwałe i bezpieczne, a prezentują się zdecydowanie bardziej lekko i elegancko.
Szklane balustrady są świetnym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz, idealnie korespondują ze stopniami drewnianymi, metalowymi, betonowymi czy z pokrytymi terakotą. Hartowane szkło i uchwyty stworzone z myślą o zastosowaniu przy montażu szklanych balustrad zapewniają najwyższe bezpieczeństwo.

Balustrady ze szkła

Dostępne w dwóch wersjach z aluminium i stali nierdzewnej nadają się zarówno do wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji.
Zaprojektujemy dla Państwa szklane balustrady zabezpieczające schody, jak również różnego rodzaju barierki i zabudowy szklane na klatce schodowej. Proponowane rozwiązania świetnie skomponują się ze szklanymi drzwiami wewnętrznymi i ścianami szklanymi, a zastosowanie balustrad ze szkła przejrzystego pozwoli optycznie powiększyć przestrzeń i doświetli ją.
Istnieje również możliwość wykorzystania eleganckich różnobarwnych laminatów z materiałem oraz dowolną grafiką, które dopełnią design schodów i pozwolą wprowadzić do wnętrza pożądaną kolorystykę.

Szukasz wykonawcy do zabudowy szklanej?
Porozmawiaj z naszym ekspertem na temat realizacji. Doradzimy rozwiązania, zaprojektujemy i wycenimy szklane elementy dla Twojego wnętrza.

  • Doradzimy najlepsze rozwiązania
  • Zaprojektujemy niepowtarzalne wnętrzne
  • Wycenimy Twoją realizację
  • Wykonamy profesjonalny montaż
Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…