Szklane drzwi przesuwne

Szklane drzwi przesuwne umożliwiają przede wszystkim efektywne wykorzystanie przestrzeni, a dodatkowo stanowią element dekoracyjny. Pozwalają zwiększyć i otworzyć powierzchnię użytkową – transparentność materiału nie zamyka pomieszczeń, a sposób otwierania drzwi wzdłuż ściany nie zabiera miejsca i pozwala ustawić w ich pobliżu meble. Drzwi przesuwne montuje się jedynie na prowadnicy umieszczonej na ścianie lub pod sufitem, a lekkość elementów konstrukcyjnych i przejrzystość szklanej powierzchni tworzy harmonijną całość.

Drzwi przesuwne ze szkła

Oferujemy nowoczesne systemy przesuwne DORMA, MINUSCO i niezwykle efektowne systemy z otwartym mechanizmem projektantów z firmy MWE. Tak zaprojektowane szklane drzwi przesuwne pozwalają zachować nieograniczoną przestrzeń oraz stanowią o szczególnym charakterze każdego wnętrza.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Do tworzenia drzwi przesuwnych można zastosować różne mocowania, wiele rodzajów szkła i okuć, co daje ogromne możliwości aranżacyjne i pozwala stworzyć projekty dopasowane do indywidualnych preferencji. Prócz popularnego szkła przejrzystego lub matowego, dostępne jest również barwione oraz laminowane z folią, dowolnym nadrukiem lub płótnem – drzwi przesuwne w takiej wersji mogą stanowić wyjątkową ozdobę wnętrza.
Drzwi przesuwne, w przeciwieństwie do drzwi wewnętrznych idealnie sprawdzają się w ciasnych mieszkaniach, w wąskich korytarzach, garderobach czy w sypialniach połączonych z łazienką. Dodatkowo stwarzają bardzo wiele możliwości również w dużych pomieszczeniach, np. biurowych, gdzie szkło może dzielić większą przestrzeń, nie zaburzając jej przestronności. Projekty pozwalają na zachowanie wygody korzystania z drzwi przesuwnych, dając jednocześnie możliwość stworzenia prostej w formie, awangardowej przestrzeni. Decydując się na drzwi szklane, nie musisz martwić się o to, czy dobrze będą się prezentowały w Twoim wnętrzu, ponieważ doskonale wkomponują się w każdy styl, a dodatkowo nasza firma zrealizuje projekt optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Szukasz wykonawcy do zabudowy szklanej?
Porozmawiaj z naszym ekspertem na temat realizacji. Doradzimy rozwiązania, zaprojektujemy i wycenimy szklane elementy dla Twojego wnętrza.

  • Doradzimy najlepsze rozwiązania
  • Zaprojektujemy niepowtarzalne wnętrzne
  • Wycenimy Twoją realizację
  • Wykonamy profesjonalny montaż
Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…