Szklane drzwi wewnętrzne – elegancja w Twoim domu

Szklane drzwi to łatwy i świeży sposób na otwarcie przestrzeni i unowocześnienie każdego rodzaju wnętrza. Świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Wykonane są ze szkła hartowanego, które jest trwałe i solidne oraz pozostaje w bardzo dobrym stanie przez lata.

Projektujemy i instalujemy szklane drzwi wewnętrzne

Proponowane przez nas rozwiązania nie posiadają ram. Gładkie tafle szkła montowane są na innowacyjnych zawiasach hydraulicznych instalowanych w dwóch wariantach: tradycyjnie lub sufit-podłoga. Spośród różnych rodzajów materiału możesz wybrać szkło przejrzyste, które nie zaburzy przestronności pomieszczeń, matowe zapewniające odpowiedni poziom intymności oraz laminowane, lakierowane czy barwione, które pozwoli na tworzenie wyjątkowych efektów i wzorów. Jedną z ciekawszych propozycji jest szkło priva-lite. Jest to szkło, które za pomocą sterowania elektrycznego zmienia przezierność – w zależności od potrzeb jest transparentne lub matowe.

Nowe możliwości Twoich wnętrz

Drzwi ze szkła, jak również drzwi przesuwne to nie tylko rozwiązanie o wysokiej estetyce – są również niezwykle funkcjonalne. Często pomagają doświetlić pomieszczenia. W wersji matowej doskonale sprawdzają się w łazience, ponieważ są odporne na wilgoć i świetnie komponują się z płytkami ceramicznymi. Możliwości jest naprawdę wiele, a zadaniem Republiki Szkła jest ich kreowanie i realizowanie.

Szukasz wykonawcy do zabudowy szklanej?
Porozmawiaj z naszym ekspertem na temat realizacji. Doradzimy rozwiązania, zaprojektujemy i wycenimy szklane elementy dla Twojego wnętrza.

  • Doradzimy najlepsze rozwiązania
  • Zaprojektujemy niepowtarzalne wnętrzne
  • Wycenimy Twoją realizację
  • Wykonamy profesjonalny montaż
Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…