Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje...
(CZYTAJ)
° Pola obowiązkowe

Szklane drzwi wewnętrzne – elegancja w Twoim domu

Szklane drzwi to łatwy i świeży sposób na otwarcie przestrzeni i unowocześnienie każdego rodzaju wnętrza. Świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych. Wykonane są ze szkła hartowanego, które jest trwałe i solidne oraz pozostaje w bardzo dobrym stanie przez lata.

Projektujemy i instalujemy szklane drzwi wewnętrzne

Proponowane przez nas rozwiązania nie posiadają ram. Gładkie tafle szkła montowane są na innowacyjnych zawiasach hydraulicznych instalowanych w dwóch wariantach: tradycyjnie lub sufit-podłoga. Spośród różnych rodzajów materiału możesz wybrać szkło przejrzyste, które nie zaburzy przestronności pomieszczeń, matowe zapewniające odpowiedni poziom intymności oraz laminowane, lakierowane czy barwione, które pozwoli na tworzenie wyjątkowych efektów i wzorów. Jedną z ciekawszych propozycji jest szkło priva-lite. Jest to szkło, które za pomocą sterowania elektrycznego  zmienia przezierność – w zależności od potrzeb jest transparentne lub matowe.

Nowe możliwości Twoich wnętrz

Drzwi ze szkła, jak również drzwi przesuwne to nie tylko rozwiązanie o wysokiej estetyce – są również niezwykle funkcjonalne. Często pomagają doświetlić pomieszczenia. W wersji matowej doskonale sprawdzają się w łazience, ponieważ są odporne na wilgoć i świetnie komponują się z płytkami ceramicznymi. Możliwości jest naprawdę wiele, a zadaniem Republiki Szkła jest ich kreowanie i realizowanie.

Oferujemy usługi z zakresu projektowania i montażu zabudowy szklanej dla przestrzeni mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.


Już na wczesnym etapie planowania zapewniamy szybkie wsparcie w zakresie wiedzy i znajomości dostępnych rozwiązań.

Zadzwoń do naszego biura:
+48 512 262 616
porozmawiaj z ekspertem na temat swojej realizacji.

Posiadasz zdjęcia, które mogą ułatwić wycenę? Użyj formularza:
Zapytaj o szczegóły