Szklane kabiny prysznicowe

Szkło jest materiałem, który idealnie wpisuje się we wnętrza łazienek oraz pozwala utrzymać odpowiednią higienę tych pomieszczeń. Obecnie miejsce brodzików z drzwiami z tworzyw sztucznych powoli zajmują szklane kabiny prysznicowe oraz szklane zabudowy prysznicowe. Te nowoczesne rozwiązania idealnie uzupełniają wnętrze każdej łazienki, nadając jej przestrzenny i nowoczesny charakter, a dodatkowo świetnie komponują się z płytkami ceramicznymi, elementami kamiennymi czy metalowymi. Prosta konstrukcja zabudowy prysznicowej składa się jedynie z powierzchni szklanych uzupełnionych o niewielkie eleganckie zawiasy. System pozwala na szczelne zamknięcie kabiny bez zastosowania elementów uszczelniających, które zaburzyłby elegancką formę. W zależności od preferencji można wybrać szkło matowe, które zapewni intymność podczas kąpieli, czy szkło przezroczyste, które nada Twojej łazience przestronność i lekkość. Szkło hartowane stosowane w kabinach prysznicowych jest wytrzymałe na nagłe uderzenia, łatwe w czyszczeniu, odznacza się wytrzymałością na zmianę temperatur oraz doskonałą izolacją termiczną – to wszystko przekłada się na komfort użytkowania.

Szklane zabudowy prysznicowe

Oferujemy zarówno uchylne i przesuwne kabiny prysznicowe, jak i prostą w formie jednopanelową zabudowę prysznicową. Wszystkie projekty kabin i zabudów indywidualnie dopasowujemy do potrzeb wnętrza.

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar – z myślą o Twojej wygodzie

Oferujemy przesuwne kabiny prysznicowe, których elementy konstrukcyjne ograniczone są zaledwie do jednej prowadnicy, pozbawioną drzwi, prostą w formie zabudowę prysznicową typu walk-in oraz kabinę z drzwiami uchylnymi. Wszystkie projekty kabin i zabudów indywidualnie dopasowujemy do potrzeb i możliwości wnętrza. Zapraszamy do kontaktu!

Szukasz wykonawcy do zabudowy szklanej?
Porozmawiaj z naszym ekspertem na temat realizacji. Doradzimy rozwiązania, zaprojektujemy i wycenimy szklane elementy dla Twojego wnętrza.

  • Doradzimy najlepsze rozwiązania
  • Zaprojektujemy niepowtarzalne wnętrzne
  • Wycenimy Twoją realizację
  • Wykonamy profesjonalny montaż
Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…