Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje...
(CZYTAJ)
° Pola obowiązkowe

Zalety zamontowania szklanych drzwi w domu

11 października 2017

Zalety zamontowania szklanych drzwi w domu

Instalacja szklanych drzwi w swoim domu może okazać się doskonałą decyzją, dzięki ich licznym funkcjonalnym i estetycznym zaletom. Szklane drzwi to coś więcej niż tylko element odseparowujący pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto zamontować tego typu drzwi:

  • Więcej naturalnego światła – szklane drzwi (jak sama nazwa wskazuje) składają się z szyb, które zajmują całą powierzchnię od górnego, aż do dolnego panelu drzwi. Tak utworzona konstrukcja drzwi zapewnia maksimum naturalnego światła wpadającego do pomieszczeń domowych. Dzięki instalacji szklanych drzwi, możemy cieszyć się doskonale oświetlonym wnętrzem.
  • Oszczędność energii elektrycznej – naturalne doświetlenie pomieszczeń pozwala na ograniczenie użytkowania sztucznego światła, a co za tym idzie niesie za sobą oszczędności.
  • Wysoka estetyka – szklane drzwi stanowią unikalny element dekoracyjny, który w połączeniu ze stalowymi lub metalowymi okuciami daje szerokie możliwości aranżacyjne.
  • Uniwersalność – szkło doskonale komponuje się ze wszystkimi materiałami i stylami wnętrzarskimi. Drzwi szklane bez problemu dopasowują się do ram różnego typu, koloru ścian, podłóg etc.
  • Odporność na uszkodzenia – drzwi wykonane ze szkła hartowanego nie są tak wrażliwe na czynniki zewnętrzne jak np. drewno. Dzięki temu pełnią swoją funkcję w nienaruszonym stanie przez lata.

Jeśli chcesz poprawić estetykę i funkcjonalność swojego domu, instalując szklane drzwi – zachęcamy do kontaktu!