Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje...
(CZYTAJ)
° Pola obowiązkowe

Zrób wrażenie na swoich klientach.

9 stycznia 2018

Szkło PRIVA-LITE to materiał, które pod wpływem prądu elektrycznego zmienia swoją przezierność. Za pomocą wciśnięcia jednego przycisku możemy sprawić, że z matowego szkła uzyskamy transparentną szybę oraz na odwrót. Wśród możliwości jakie oferuje szkło PRIVA-LITE mieści się zarówno zmiany przezierności na powierzchni całej tafli jak i opcja wyświetlania na szybie wzoru lub napisu. Ponad to w ofercie Republiki Szkła znajdziecie Państwo również szkło PRIVA-LITE w wersji z lustrem oraz z tkaniną zalaminowaną w szkle. Rozwiązanie tego typu służy nie tylko zachowaniu prywatności, lecz również może być wykorzystywane jako element ciekawej aranżacji wnętrza, która z pewnością zrobi wrażenie na osobach przebywających w pomieszczeniach z elementami ze szkłem PRIVA-LITE.

Zastosowanie szkła PRIVA-LITE

Co ważne nawet przy stanie nieprzezierności szkło PRIVA-LITE przepuszcza światło dzienne, dzięki czemu stawiając na prywatność, nie musimy włączać dodatkowego oświetlenia. Własności rozpraszające ciekłych kryształów pozwalają na stosowanie powierzchni tego typu szkła jako ekranów dla projektorów. Sprawdzi się więc zarówno jako materiał na  szklane ściany sali konferencyjnej oraz jako wolnostojący ekrany w sklepach lub salonach pokazowych stałe wyświetlając filmu lub obraz. Szkło tego typu znajdzie również zastosowanie w prywatnych przestrzeniach domu, czy mieszkania. Może zostać między innymi wykorzystane w formie przeszklonych ścian aneksu łazienki lub sypialni z włączaniem trybu prywatności gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Świetnie sprawdzi się również jako drzwi szafy, zmieniające swoją powierzchnie z matowej tafli szkła w praktyczne lustro.