Elegancja, prestiż i optymalne warunki do kreatywnej pracy! 

Przestrzeń biurowa stawia dziś architektom wnętrz nie lada wyzwanie. Wystrój biur musi być przecież jednocześnie maksymalnie funkcjonalny i nadawać wnętrzom użytkowym wyjątkowy, prestiżowy charakter, który docenią również odwiedzający firmę kontrahenci i klienci. Dlatego właśnie projektanci i dekoratorzy wnętrz usługowych coraz częściej polecają inwestorom szklane zabudowy, zarówno w postaci ścianek działowych, jak i innych elementów tak zwanej małej architektury, takich jak: szklane drzwi, balustrady, a nawet schody. Badania nad ergonomią pracy biurowej potwierdziły jednoznacznie, że duże hale biurowe bez wydzielonych przestrzeni, a tym bardziej nieestetyczne boksy nie sprzyjają koncentracji i skupieniu podczas pracy. Receptą na ten problem jest wydzielenie eleganckich przestrzeni przy pomocy szklanych zabudów w formie ścianek działowych. Takie rozwiązanie pomaga nie tylko pracownikom kreatywnym firmy w osiągnięciu maksymalnej uważności podczas wykonywanych zadań, ale także nadaje wnętrzu firmowemu wyjątkowy, prestiżowy charakter.

Intymność pracy

Projekty szklanych zabudów w biurach doskonale spełniają również dwie, niezwykle istotne i niekiedy trudne do pogodzenia funkcje pracy w biurze. Zapewniają one bowiem intymne, wyciszone miejsce do pracy kreatywnej, izolując odpowiednią przestrzeń, a także umożliwiają – dzięki transparentności szkła – menadżerską opcję kontroli czasu i stylu pracy każdego z pracowników. Szklane zabudowy w pomieszczeniach socjalnych, w gabinetach obsługi pracowników lub klientów mogą przybierać obecnie różnorodne formy estetyczne, od całkowicie transparentnego szkła, poprzez konstrukcje półprzezroczyste i witrażowe, aż do eksperymentalnego zastosowania hartowanego szkła artystycznego. Najnowocześniejsze rozwiązania w architekturze biurowej, oparte na koncepcjach wprowadzania przeszklonych elementów do przestrzeni użytkowej, są dziś możliwe do zaprojektowania według szczegółowych potrzeb inwestora, który przecież sam najlepiej wie, jaki jest charakter jego firmy, znając potrzeby wizerunkowe konieczne w realizacji jej strategicznych zadań. Szklane ścianki działowe, schody lub balustrady, czy też półprzezroczyste witryny prezentacyjne, eksponujące produkty firmowe? Lista podobnych rozwiązań architektonicznych w biurze jest dziś otwarta, a każdy z jej elementów może być prestiżową wizytówką firmy.

Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…