Na nowoczesną łazienkę składa się wiele elementów.  Na początku skupiamy się na rozmieszczeniu mebli i akcesoriów, kolorach oraz materiałach. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia, który nadaje łazience nowoczesny styl, jest minimalistyczna szklana kabina prysznicowa. Czym kierować się przy jej zakupie? I czy wybór gotowej kabiny prysznicowej to na pewno dobre rozwiązanie?

Indywidualny projekt

Często, aby oszczędzić czasu i pieniędzy, decydujemy się na najłatwiejsze rozwiązanie. Wybieramy z dostępnych na rynku ofert kabinę prysznicową już gotową. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy, ich powszechna dostępność, w zasadzie od ręki, często nie oznacza odpowiedniej jakości i nie dorównuje standardom kabin prysznicowych na wymiar tworzonych przez profesjonalnych producentów. Łazienka jest pomieszczeniem, które tak naprawdę urządza się na lata. Jest to więc inwestycja długofalowa, na której nie warto oszczędzać. Kabina prysznicowa na wymiar to odpowiedź na zapotrzebowanie klienta, który chce, aby jego łazienka spełniała standardy nowoczesności. Kabina dopasowana do aranżacji pomieszczenia to większa funkcjonalność, ale także satysfakcja w przyszłości. Na korzyść takiego rozwiązania przemawia także dokładny pomiar, który poprzedza wytworzenie kabiny oraz indywidualna wycena.

Z klasą i bezpiecznie

Producenci tworzący kabiny prysznicowe na wymiar jednocześnie dbają o jakość szkła, z którego są one wytwarzane. Szkło to także jeden z najbardziej efektownych elementów wykończeniowych, zwłaszcza w połączeniu ze stylowymi okuciami. Jego zaletą jest przede wszystkim optyczne powiększanie wnętrza łazienki i nadanie jej nowoczesnego stylu. Jakość idzie więc w parze z walorami estetycznymi. Ponadto w przypadku szkła hartowanego możemy mówić o większym poziomie bezpieczeństwa użytkowania, gdyż w przeciwieństwie do standardowych kabin, dostępnych „od ręki”, rzadziej ulega uszkodzeniom.

Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…