Właściciele mieszkań, w których znajduje się tylko jeden pokój, czy małych pomieszczeń biurowych doskonale wiedzą, jak trudno znaleźć odpowiednie wyposażenie do takich miejsc. Przed wyborem odpowiednich mebli niezbędne jest dopasowanie drzwi, które muszą spełnić specyficzne wymagania małych przestrzeni.

Wybór drzwi pokojowych

Obecnie istnieje kilka możliwości, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w biurach, jak i mieszkaniach. Mała przestrzeń stawia wiele wymagań i znacznie ogranicza mieszkańców czy dekoratorów wnętrz w doborze wyposażenia, mebli i akcesoriów.  Właśnie z tego powodu każdy użytkownik takiego pomieszczenia poszukuje rozwiązań, które zapewnią przede wszystkim wygodę.

W takim przypadku najlepiej skorzystać z nowoczesnych szklanych drzwi przesuwnych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie większej przestrzeni na ustawienie mebli.

Szklane drzwi przesuwne

Wykorzystywanie szklanych powierzchni zarówno w drzwiach, jak i meblach, jest coraz popularniejszym sposobem na unowocześnienie wnętrza. Połączenie tafli szkła wraz  ze stalowym obramowaniem zapewnia wszystkie niezbędne aspekty praktyczne, a dodatkowo doskonale sprawdza się w nowoczesnych industrialnych wnętrzach.

Przesuwne szklane drzwi występują w kilku wariantach. W zależności od potrzeby prywatności można dopasować do własnych wymagań. Na rynku znajdują się tafle szkła pokryte specjalnie matującą warstwą, zwane inaczej mleczną szybą. W ten sposób możemy oddzielić się od nadmiernych hałasów z innego pomieszczenia i zapewnić prywatność, co jest niezbędne w przestrzeniach biurowych.

Nowoczesne technologie umożliwiają również  produkcję szklanych drzwi, na których nie pozostają nieestetyczne odciski palców czy inne zacieki. Szkło powleczone nowoczesnymi związkami jest niezwykle wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

 

Drzwi przesuwne są najlepszym rozwiązaniem  do małych pomieszczeń. Dodatkowo wyglądają znacznie bardziej nowocześnie od tradycyjnych drzwi wewnętrznych.

Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…