Jeśli posiadacie Państwo niezabudowaną wnękę i chcecie ją zagospodarować lub macie dosyć starej, wysłużonej szafy wnękowej i myślicie nad jej odświeżeniem, świetnym rozwiązaniem będzie zastosowanie szklanej zabudowy wnęki. Szkło jest materiałem bardzo dobrze komponującym się wizualnie z praktycznie każdym innym materiałem. Idealnie będzie współgrać, zarówno z tynkowaną ścianą, jak i glazurą oraz świetnie współgrać z elementami drewnianymi, czy kamieniem. Konstrukcje szklane jako elementy transparentne nie przysłaniają piękna pozostałych elementów wystroju pomieszczenia, a nawet pomagają je podkreślać. Szklana zabudowa może wizualnie powiększyć wnętrze, w którym jest zainstalowana, dając tym samym większą swobodę w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

Trwałe i dopasowane na wymiar zabudowy szklane

Zabudowy szklane idealne sprawdzają się tam, gdzie zastosowanie klasycznych rozwiązań z drewna, czy płyt meblowych zabierałoby zbyt dużo przestrzeni wnęki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom  technologicznym, szklane elementy mogą zostać przycięte praktycznie w dowolnym kształcie, by zostać dopasowane do rozmiarów wnęki. Elementy szklane zabudowy mogą być mocowane bezpośrednio do ściany i podłogi, dzięki czemu nie zawłaszczają dużo przestrzeni, pozostawiając więcej miejsca na rzeczy, które chcemy w niej przechowywać. W zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań, szklana zabudowa wnęki może pozostać odkryta, bądź zasłonięta szklanymi drzwiami – przesuwnymi bądź uchylnymi. Zastosowanie szklanych drzwi transparentnych pozwoli pięknie wyeksponować rzeczy umieszczone we wnęce chroniąc je równocześnie przed zanieczyszczeniem, czy uszkodzeniami. Drzwi matowe to rozwiązanie sprawdzające się w przypadku, gdy nie chcemy chwalić się zawartością wnęki, np. w szafach wnękowych z ubraniami.

Wypełnij formularz

Odezwiemy się do Ciebie, aby przedstawić najlepiej dopasowane do Twojej wizji rozwiązania, pomożemy dobrać najlepsze okucia i rodzaj szkła oraz wykonamy pomiar, na podstawie którego przedstawimy szczegółową wycenę. To nic nie kosztuje…